O nás

VÍTEJTE V NEW LAUNDRY

shutterstock_14409353515

O NÁS

Po mnoha letech v sektoru pohostinství a poskytování hotelového managementu po celé Evropě jsme si uvědomili, co nám v Praze chybí – prádelenská služba, která by rozuměla specifikám jednotlivých klientů a kombinovala flexibilitu s inovací.

Zkoušeli jsme hledat prádelnu, která by nám tento servis poskytla, ale bohužel jsme neměli štěstí.

Uběhlo mnoho let a situace se neměnila, a tak jsme se rozhodli založit si vlastní prádelnu, která by vyhovovala našim představám a potřebám byznysu.

 

NÁŠ PŘÍBĚH

Mnoho let jsme nedostávali prádelenské služby, které by nám vyhovovaly, proto jsme si otevřeli svou vlastní prádelnu. Rozhodli jsme se vyladit postup praní prádla tak, abychom zákazníkům poskytli ty nejlepší výsledky na míru.

NAŠE POSLÁNÍ

Naším posláním je umožnit našim klientům zapomenout na běžné problémy s prádlem a soustředit se na jiné stránky jejich byznysu. Postaráme se o Vaše prádlo, abyste Vy nemuseli.

NAŠE SILNÉ STRÁNKY

Ke každému klientovi máme individuální přístup a staráme se o jeho specifické potřeby. Prací prostředky vybíráme na základě potřeb klienta. Poskytujeme také expresní dovoz, a to i v případě naléhavých situací, kdy prádlo potřebujete co nejdříve. Každá vypraná položka je prohlížena našimi zaměstnanci, a proto jsme schopni zaručit výborné výsledky praní.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM ZAKLADATELEM

FRANCESCO FRASCHETTI

CEO / Founder

Prádelnu v roce 2012 založil hotelový manažer Francesco Fraschetti z důvodu neustálých problémů způsobených nedostatkem flexibility ze strany partnerských prádelen, které mu jako manažerovi tuto službu dříve poskytovaly.

U nás ve společnosti víme, že v sektoru pohostinství záleží na flexibilitě, efektivním řešení problémů pod tlakem, a také na bezproblémové spolupráci s vybranými partnery, kteří jsou nezbytní pro správné fungování hotelu. Praní a pronájem prádla jsou nejdůležitějšími službami pro dosažení kvality a výborné péče o hosty.

Francesco všechny tyto vlastnosti bohužel v jiném partnerovi nenašel, a tak se rozhodl otevřít si prádelnu vlastní. Nejdříve zásobovala hotely, kterých byl v tom čase manažerem, ale později servis rozšířila také pro hotely, které měly ten samý problém.

Díky dostupnosti a flexibilitě našich služeb jsme si našli příznivce, kteří si také potrpí na kvalitní praní, žehlení a balení prádla.

Naši zákazníci jsou s našimi službami spokojeni, jelikož u nás vždy mají záruku nejvyššího nasazení, co se týče řešení urgentních problémů jako je overbooking hotelu, dovoz prádla navíc nebo dovoz ve státní svátek.

Tím, že se u nás dají pronajmout ložní prádlo a ručníky na delší dobu anebo i jen v případě potřeby, jsme schopni vyhovět reálným krizovým situacím, které se v hotelu můžou vyskytnout.

Francesco je hrdý na to, že je považován za nezbytného partnera pro kolegy s nejlepšími referencemi na trhu. Neustále se snaží zlepšovat a přínosem své společnosti dále přispívat k profesionálnímu růstu svých partnerů.

 

NĚKTEŘÍ NAŠI KLIENTI

Našimi klienty jsou i tyto renomované pražské hotely a restaurace a mnoho dalších.

118146819_341073647020800_3749103318496171560_n

Hotel Old Royal Post

stažený soubor

Hotel Energie

ilmulino

Restaurace Il Mulino

stažený soubor (1)

Mysterius Hotel Carnival

seven days

Boutique Hotel Seven Days

ARTHARMONY

Centrum Art Harmony

Seznamte se s Biotech Professional s.r.o., naší sesterskou společností

Biotech Professional je profesionální certifikovaná společnost zabývající se ekologickými deratizacemi, dezinsekcemi a dezinfekcemi prostor komerčních i soukromých.

Našim klientům nabízíme:
  • desinfekci prostor i prádla za použití kombinace ozonu a jiných suchých par
  • dezinsekce
  • likvidaci hrabošů a jiných škůdců humánními metodami
  • Zapp Bug Room – tepelné ošetření malého nábytku, matrací a prádla
  • ANTI-COVID19 ošetření prostorů a prevenci proti šíření jiných bakterií a virů
VŠECHNY NAŠE METODY JSOU ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ, NEVYVOLÁVAJÍ ALERGICKÉ REAKCE A NEZANECHÁVAJÍ ŽÁDNÁ REZIDUA.
Více o našich postupech a metodách se dozvíte na www.biotechprofessional.cz